Ковалівка

храм Різдва Богородиці
храм Різдва Богородиці
Настоятель: Протоієрей Миколай Штихалюк
Aдресa: невідома
Tелефон: немає
Опис храму:

Будівництво було розпочато влітку 1996 року. Храм побудований за кошти агрофірми "Свiтанок". Архітектор Антонюк А.Є. і група художників під керівництвом Мамедова В.Т. доклали всіх зусиль, щоб ця церква стала справжнім витвором мистецтва.

Церкву було відкрито в грудні 1997 році. На відкритті церкви були присутні Високопреосвященніший Никодим митрополит Харківський і Богодухівський, Преосвященніший Павло єпископ Вишгородський, Преосвященніший Серафим єпископ Білоцерківський і Богуславський, керівники області і району, та сотні жителів навколишніх сіл. День відкриття церкви залишився назавжди в історії села святом духовності, добра і краси.

Храм побудований у вигляді корабля. Його розташування на березі мальовничого озера в центрі села символізує шлях, яким ми дістаємось вершин духовності і моралі. Забудова храму відповідає Біблійній книзі Второзаконня, де йде мова про будівництво першої скіньї – праобразу першого храму, який будував Моисей, керуючись Божими настановами.

Високопрофесійно зроблені розписи храму та виконані ікони. Ікона Святої Трійці, Миколи Чудотворця та ікона Сергія Радонезького були подаровані церкві, остання – головою Київської обласної державної адміністрації - Анатолієм Андрійовичем Засухою